• Wpisów:808
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:10 dni temu
  • Licznik odwiedzin:61 961 / 1802 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.
 

 

;))

"Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi."

Mr G
 

 
Zapożyczone
Kochani pragnę poinformować że tylko niektóre wpisy(niestety) sa mojego autorstwa. Reszta jest wynaleziona, sklejona z różnych tekstów kultury bądź najzwyczajniej w świecie zobaczyłam skopiowałam dodałam i jestem zachwycona uwielbiam mojego mini bloga mam już na nim aż 56 000 odwiedzin. Dlaczego aż? Dla mnie to ogromny zaszczyt że ktoś tu zagląda, komuś sprawiam przyjemność.. Uwielbiam Was Ale czy Wy mnie? Mam nadzieje że odwzajemniacie mój zachwyt
Dziękuję
 

 
Jedyna osoba dzięki której jestem szczęśliwa jest zawsze obok mnie i nigdy jej nikomu nie oddam ❤❤
 

 
Nigdy nie przechowuj niczego na specjalne okazje każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją.
 

 
Zacząć nowy rozdział.. tak, coś w tym jest. Wszystko się zmienia, na lepsze. Jestem szczęśliwa. Wiem czego chce, kto jest obok mnie.
 

 
Znowu ogarnia mnie to uczucie, którego zaznawałem, gdy byliśmy razem, przez tych kilka razy, gdy pokazaliśmy się gdzieś publicznie - że jestem w pewien sposób dumny z tego, że ona jest przy mnie. Że ona mnie wzmacnia. Że lubię się z nią pokazywać, tak jak inni obnoszą się z zegarkami, marynarkami, biżuterią.
 

 
Było parę rzeczy, które chciałam mu powiedzieć, ale wiedziałam, że go zranią. Więc pogrzebałam je w sobie i pozwoliłam, by raniły mnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
' Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewnienia komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna. '
 

 
Jesteś dla mnie wszystkim ❤
 

 
“Jestem typem depresyjnym i neurotycznym. Ze skłonnościami do autodestrukcji. Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie.”