• Wpisów:810
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:15 dni temu
  • Licznik odwiedzin:62 251 / 1824 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością. (..) W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.


#José Micard Teixeira / NB
 

 
Czy to życie nas zmieniło strasznie? Niby wszystko okej, ale ciągle coś nie tak jest. Więcej bólu, mniej czasu, wokół tylko sam stres. A dorosłość zabrała nam satysfakcję.
 

 

To dzięki emocjom popełniamy błędy lub dochodzimy do celu. To dzięki nim możemy dostrzec, ile postawiliśmy na szali, gdy serce już przestanie być akordem pierwszego planu. To one pozwalają nam zrozumieć, że nigdy nie mieliśmy wyjścia i to one sprawiają, że nawet, gdy przez chwilę podążysz tą właściwą drogą, i tak dojdziesz do miejsca, gdzie zawrócisz.
 

 
Co za tym dłuższe i chłodne wieczory :3 uwielbiam jesień!
 

 
Nie pisałam z powodu świetnej zabawy? Nie.. brak czasu spowodowany praca wakacyjna, i misiaczkiem mam nadzieje że ktoś tęsknił? Chyba tak 40 200 odwiedzin mówi samo za siebie !
 

 
Klasę człowieka można zmierzyć tym, co go wyprowadza z równowagi.
 

 
patrzymy na ukochaną osobę i uśmiechamy się sami do siebie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasem potrzebujemy kogoś bardziej niż powietrza.
 

 
Coż za ironia losu kiedy staramy jak najlepiej, a wszyscy dookoła mają nieco inne zdane. Czyż pozory pozory nie mylą?
 

 
Dzis mija pol roku z moim kochanym najpiekniejszym najwredniejszym i najwspanialszym misiaczkiem! ;3
 

 
DZIĘKUJE WAM ZA TE 30 000 WYŚWIETLEŃ NA BLOGU! JESTEŚCIE WSPANIAŁE, ALE WIEM ŻE SĄ TEŻ OSOBY PŁCI MĘSKIEJ KTÓRE TEŻ TU CZASEM ZAGLĄDAJĄ I IM RÓWNIEŻ DZIĘKUJE JESTEM ZAWSZE Z WAMI!
  • awatar @Natik@: zapraszam do mnie na bloga z własnymi pracami graficznymi
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Nie znam przyjemności większej niż możliwość spania. Totalne wygaszenie życia i duszy, całkowite oddalenie wszystkich bytów i ludzi, noc bez pamięci i iluzji, brak przeszłości i przyszłości."
 

 
Jest spora różnica pomiędzy rzeczywistością a marzeniami i planami. I jeśli nie robi się nic, by zatrzeć tę granicę, staje się ona jeszcze większa. To co innego mówić ‘chcę’ a ‘zrobię to jutro’.
 

 
Nie bądź modnym, słodkim i przydatnym plecakiem, którego życiowym celem jest przykleić się do czyichś pleców, wędrować razem z nim i ułatwić mu życie, bo wtedy Twoja wartość zależy od tego, na czyich plecach jesteś. To nie jest dla Ciebie dobre ani nie jest odpowiedzialne.#KobieceCytaty