• Wpisów:810
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:8 dni temu
  • Licznik odwiedzin:60 832 / 1709 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
patrzymy na ukochaną osobę i uśmiechamy się sami do siebie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasem potrzebujemy kogoś bardziej niż powietrza.
 

 
Coż za ironia losu kiedy staramy jak najlepiej, a wszyscy dookoła mają nieco inne zdane. Czyż pozory pozory nie mylą?
 

 
Dzis mija pol roku z moim kochanym najpiekniejszym najwredniejszym i najwspanialszym misiaczkiem! ;3
 

 
DZIĘKUJE WAM ZA TE 30 000 WYŚWIETLEŃ NA BLOGU! JESTEŚCIE WSPANIAŁE, ALE WIEM ŻE SĄ TEŻ OSOBY PŁCI MĘSKIEJ KTÓRE TEŻ TU CZASEM ZAGLĄDAJĄ I IM RÓWNIEŻ DZIĘKUJE JESTEM ZAWSZE Z WAMI!
  • awatar @Natik@: zapraszam do mnie na bloga z własnymi pracami graficznymi
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Nie znam przyjemności większej niż możliwość spania. Totalne wygaszenie życia i duszy, całkowite oddalenie wszystkich bytów i ludzi, noc bez pamięci i iluzji, brak przeszłości i przyszłości."
 

 
Jest spora różnica pomiędzy rzeczywistością a marzeniami i planami. I jeśli nie robi się nic, by zatrzeć tę granicę, staje się ona jeszcze większa. To co innego mówić ‘chcę’ a ‘zrobię to jutro’.
 

 
Nie bądź modnym, słodkim i przydatnym plecakiem, którego życiowym celem jest przykleić się do czyichś pleców, wędrować razem z nim i ułatwić mu życie, bo wtedy Twoja wartość zależy od tego, na czyich plecach jesteś. To nie jest dla Ciebie dobre ani nie jest odpowiedzialne.#KobieceCytaty
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
"Śmieję się z Tobą głośniej. Czuję się z Tobą bardziej sobą. Ufam Tobie będąc prawdziwą mną. Kiedy coś mi się udaje albo idzie nie tak, kiedy słyszę coś śmiesznego albo widzę coś niespotykanego - jesteś pierwszą osobą, z którą chcę o tym porozmawiać."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Ale potem przyszło mi do głowy, że może przyjaźnie przypominają czasem ubrania. Kiedy przestaje nam być w nich wygodnie, to nie znaczy, że coś źle zrobiliśmy. Mogliśmy po prostu z nich wyrosnąć.
 

 
“Miłość to pewien rodzaj rozczulającej subtelności widziany w oczach drugiej osoby, nawet kiedy z rozczochranymi włosami, w starych dresach robimy rano kawę albo wycieramy zasmarkany nos.”
 

 
szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście,
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jestem chmurą na wietrze tuż nad twoją głową, chmurą z twoich płuc wydychaną nerwowo. Jestem szlugiem, który odpalasz jeden za drugim, każdy buch odkłada się i kumuluje, jak długi. Dzień długi, noc krótka, dzień szlugi, noc wódka. Dzień – noc, dzień - noc, dzień - noc, kurwa!