• Wpisów:808
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:10 dni temu
  • Licznik odwiedzin:61 959 / 1802 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
"Śmieję się z Tobą głośniej. Czuję się z Tobą bardziej sobą. Ufam Tobie będąc prawdziwą mną. Kiedy coś mi się udaje albo idzie nie tak, kiedy słyszę coś śmiesznego albo widzę coś niespotykanego - jesteś pierwszą osobą, z którą chcę o tym porozmawiać."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Ale potem przyszło mi do głowy, że może przyjaźnie przypominają czasem ubrania. Kiedy przestaje nam być w nich wygodnie, to nie znaczy, że coś źle zrobiliśmy. Mogliśmy po prostu z nich wyrosnąć.
 

 
“Miłość to pewien rodzaj rozczulającej subtelności widziany w oczach drugiej osoby, nawet kiedy z rozczochranymi włosami, w starych dresach robimy rano kawę albo wycieramy zasmarkany nos.”
 

 
szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście, szczeście, szczęście, szczęście,
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jestem chmurą na wietrze tuż nad twoją głową, chmurą z twoich płuc wydychaną nerwowo. Jestem szlugiem, który odpalasz jeden za drugim, każdy buch odkłada się i kumuluje, jak długi. Dzień długi, noc krótka, dzień szlugi, noc wódka. Dzień – noc, dzień - noc, dzień - noc, kurwa!
 

 
Mógłbym umierać w nieskończoność, wiedząc, że przy mnie jesteś, ale nigdy - rodzić się na nowo, nie wiedząc, że istniejesz.
 

 
' Wydoroślałam na tyle, aby nie walczyć o zainteresowanie ludzi, którzy po prostu nie chcą mi go dać. Nie warto uganiać się za innymi, to upadlające. '
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich "kolesi" wpuszczasz pod wspólny mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze - zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz.
 

 
Prędzej czy później wszystko samo się układa tak, jak miało się ułożyć.
 

 
' Starość to okres, w którym żyje się wspomnieniami. Dlatego gdy jesteś młody, żyj tak, by były one jak najpiękniejsze. '
 

 
Gdzieś tam jest jednak miejsce gdzie nie mówię szeptem, gdzie moje jest powietrze i moja każda pora dnia, tam najgorsze i najlepsze smak chwil co najcenniejsze... znów czujesz to powietrze
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
I możesz być atrakcyjna, pachnieć mleczkiem kokosowym, pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić, ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz, że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś, kto sprawia, że trzeba dokonać wyboru między nim, a podeptaniem siebie.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Może to egoistyczne, pozbawione wstydu i przeciw wszystkim zasadom moralnym, ale czy mógłbyś być już na zawsze?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›