• Wpisów:810
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:8 dni temu
  • Licznik odwiedzin:60 835 / 1709 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Mógłbym umierać w nieskończoność, wiedząc, że przy mnie jesteś, ale nigdy - rodzić się na nowo, nie wiedząc, że istniejesz.
 

 
' Wydoroślałam na tyle, aby nie walczyć o zainteresowanie ludzi, którzy po prostu nie chcą mi go dać. Nie warto uganiać się za innymi, to upadlające. '
 

 
Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich "kolesi" wpuszczasz pod wspólny mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze - zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz.
 

 
Prędzej czy później wszystko samo się układa tak, jak miało się ułożyć.
 

 
' Starość to okres, w którym żyje się wspomnieniami. Dlatego gdy jesteś młody, żyj tak, by były one jak najpiękniejsze. '
 

 
Gdzieś tam jest jednak miejsce gdzie nie mówię szeptem, gdzie moje jest powietrze i moja każda pora dnia, tam najgorsze i najlepsze smak chwil co najcenniejsze... znów czujesz to powietrze
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
I możesz być atrakcyjna, pachnieć mleczkiem kokosowym, pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić, ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz, że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś, kto sprawia, że trzeba dokonać wyboru między nim, a podeptaniem siebie.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Może to egoistyczne, pozbawione wstydu i przeciw wszystkim zasadom moralnym, ale czy mógłbyś być już na zawsze?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
W miłości nie liczą się tylko namiętne pocałunki czy cudowny seks. Liczą się wszystkie chwile kiedy jesteście razem. Wystarczy, że siedzicie blisko siebie na kanapie, obejmując się wzajemnie, oglądając wieczorny seans. Wspólne posiłki, poranki, wieczory, wspólne spacery, kąpiele... A najbardziej liczy się rozmowa, bez niej nic nie może istnieć. Musicie rozmawiać o tym co jest dobre w Waszej relacji i też o tym co Was boli. Musicie mówić co czujecie. Rozmowa sprawi, że Wasza relacja będzie silniejsza.
 

 
" Z punktu widzenia mężczyzny, każde jego zachowanie jest drobiazgiem, nawet jeśli wyszedł na papierosa i wrócił po trzech latach. "
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Nie odkładaj trudnych decyzji na jutro, nawet jeśli wiesz, że przyniosą ból. Jutro nie sprawi, że będzie łatwiej. Sprawi, że będziesz sparaliżowany strachem jeden dzień dłużej.
 

 
Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.
 

 
proszę nie zwracać uwagii na moją facjatę xd wystarczy na różyczkę :33
 

 
miłośc bez zasad lecz obojętnośc weszła w nas to czas tak nas poróżnił i ta codzienność, która codziennie potrafii wkurwć... może nie dorosłem do tego żeby czuć jej dotyk albo poznałem ją gdy byłem zbyt młody, to była miłość życia? to ta jedyna kobieta? ten ostatni raz się zatrzymam a Ty odejdziesz bo nasze życia idą zupełnie innym tempem...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›