• Wpisów:812
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:16 dni temu
  • Licznik odwiedzin:62 631 / 1853 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
W miłości nie liczą się tylko namiętne pocałunki czy cudowny seks. Liczą się wszystkie chwile kiedy jesteście razem. Wystarczy, że siedzicie blisko siebie na kanapie, obejmując się wzajemnie, oglądając wieczorny seans. Wspólne posiłki, poranki, wieczory, wspólne spacery, kąpiele... A najbardziej liczy się rozmowa, bez niej nic nie może istnieć. Musicie rozmawiać o tym co jest dobre w Waszej relacji i też o tym co Was boli. Musicie mówić co czujecie. Rozmowa sprawi, że Wasza relacja będzie silniejsza.
 

 
" Z punktu widzenia mężczyzny, każde jego zachowanie jest drobiazgiem, nawet jeśli wyszedł na papierosa i wrócił po trzech latach. "
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Nie odkładaj trudnych decyzji na jutro, nawet jeśli wiesz, że przyniosą ból. Jutro nie sprawi, że będzie łatwiej. Sprawi, że będziesz sparaliżowany strachem jeden dzień dłużej.
 

 
Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.
 

 
miłośc bez zasad lecz obojętnośc weszła w nas to czas tak nas poróżnił i ta codzienność, która codziennie potrafii wkurwć... może nie dorosłem do tego żeby czuć jej dotyk albo poznałem ją gdy byłem zbyt młody, to była miłość życia? to ta jedyna kobieta? ten ostatni raz się zatrzymam a Ty odejdziesz bo nasze życia idą zupełnie innym tempem...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Najpiękniejsze relacje w naszym życiu to te, których nikt się nie spodziewał. Te, które wzbudzają takie zdumienie, że masz ochotę powiedzieć o nich światu. Przecież podświadomie czujesz, że takie uczucia trzeba wykrzyczeć. Najpiękniejsze relacje to te, o których sam myślisz: 'cholera, kto by pomyślał?'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
Są momenty w których przytulamy kogoś tak mocno, jakbyśmy chcieli przez niego przeniknąć. Doświadczyć czegoś większego, stać się częścią tej osoby, połączyć się.
 

 
Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie miec, a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągnęłam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomośc, że stracił coś bardzo cennego.
 

 
zaraz idziemy do tej kochanej szkoły i znów się zacznie jejujejujeju z jednej strony dobrze, ale z drugiej aż się nie chce, ale tęsknie za moją klasą chociaż potrafią zdenerwować i tak samo poprawić humor podsumówując wakacje chyba w moim wydaniu nie były aż takie złe, raz lepiej raz gorzej, chociaz poczułam szczęście przy sobie... dogadałam z paroma osobami ale to nie o tym mowa, czuć już momentami tą dobijajacą jesień chyba zawsze ją czuje na koniec wakacji aż mam ochotę na spacer 19 825 odwiedzin!! mogę być tylko z Was i siebie dumna **

I ZOSTAŁAM NOMINOWANA DO NAPISANIA 5 FAKTÓW O SOBIE przez http://serduszko115.pinger.pl/ i z nudy odpowiem xd
1. lubię jeść!! ;D
2. lubię pić
3. nie lubię się kłócić
4. czasem mi odwala xd
5. jestem zajebista
nikogo nie nominuje ****
 

 
Gdy Ją przytuliłem.... gdy naprawdę Ją przytuliłem.. a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi... że to nie chodzi już o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominacje i uległość (...) przycisnąłem Ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć... jakbym chciał, żeby nasze żyły połączyły się ze sobą...
 

 
Kiedy się kłóciliśmy, miałam wrażenie, że byłoby lepiej, gdybyśmy milczeli, żeby nie powiększać rozdarcia. Jednak kiedy milczeliśmy, lepsze byłoby każde grubiaństwo, ponieważ kłótnię, podczas której dało się upust wściekłości, łatwiej sobie przebaczyć niż bezgłośnie liczone urazy.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić zbyt wiele.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›
 

 
Zostaw za sobą te szkolne korytarze, kompleksy i wreszcie weź się w garść, zrozum ile jesteś wart. Walcz o swoje szczęście, nawet jak niewiele daje Ci świat.
  • awatar Roxana 16: Dokładnie. A to jest smutne, bo są to młodzi ludzie którzy powinni z niecierpliwością wyczekiwać kolejnego pięknego dnia.
  • awatar Impossible♥: żeby to było takie łatwe
  • awatar Abigaill.: I właśnie źle jak nie ma ochoty na życie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

 
Są dwa etapy znajomości: tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to, co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie "Co nowego?" możesz odpowiedzieć tylko: "Nic nowego".
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

ptys12345
 
malaperelka
 
świetny blogJestem pozytywnie zaskoczona!!! Zapraszam do mnie
 

 
' Nie musiałaś mówić mi nic, miałaś tylko być obok. '
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›